Format Kitap
Barkod 9786057731210
Yayın Tarihi 2020-01-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 804
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 165 X 235

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Yazarlar : Levent Ersin, Dağlar Ekşi, Recep Özceylan, Kerem Çetin Tekeş, İlker Eroğlu, Emin Kalkan, İsmail Eryılmaz

Teftiş hukuk soru bankası kitabımızın hazırlığında, her geçen yıl evrimleşen ve yenilenen sınav sistemlerinde salt bilginin değil, bilgiyi kullanmanın ve güncel bilginin önem kazandığı, eski-yeni deneyimlerin profesyonelce harmanlandığı tarzda soruların başarıya götürdüğü gerçeği ile yola çıktık.

Bu yolda emeği geçen kamu hukuku ve özel hukuk komisyonlarımız iki ayrı yapının birleşimi olarak çalışmalarını yürütmüştür.

Komisyonların bir grubu değerli akademisyenlerden ve mevzuatı yakından takip eden öğretim görevlilerinden oluşmaktayken diğer grup ise yalnızca kurum sınavlarına yoğunlaşmış olan, hakimlik, kpss ve diğer kurum sınavlarında uzmanlaşmış, tüm kurum sınavlarında gelen soruların kapsadığı müfredat ve müfredata ilişkin değişmeler konusunda profesyonelleşmiş olan değerli eğitmenlerden oluşmuştur. Burada amaç, müfredat dahilinde size gerekli olan tüm konular ve soru tarzlarını tam olarak tespit ederek ihtiyaç duymayacağınız gereksiz detaylarla uğraşıp vakit ve emek kaybetmenizi engellemektir.

Teftiş hukuk soru bankası'nın farklı bir yanı da soruların çözümlerinde kullanılan yöntemdir.

Teftiş hukuk soru bankası; sadece sorunun cevabını değil, konunun soru olması muhtemel tüm önemli noktalarını anlatıp, cevap olmayan seçeneklerinde neden yanlış olduğunu gerekçeleriyle anlatan tek soru bankasıdır. Ayrıca konu anlatan bir kitap okumanıza gerek kalmadan, sadece çözümleri tam olarak okumanız sizi sınavlara hazır hale getirmeye yardımcı olacaktır...

İçindekiler

Anayasa hukuku

İdare hukuku

Ceza ve ceza muhakemesi hukuku

Medeni hukuk

Borçlar hukuku

Ticaret hukuku

İcra ve iflas hukuku

Kaynakça

devamını oku..
Etiketler : KPSS Kitapları
% 8
indirim
91.08
Liste Fiyatı : 99.00
Kazancınız : 7.92
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %8 indirim