Ezgi Kitabevi  (Vamos Kitap) olarak sağlık, tıp, sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, akademik ders kitapları, sözlükler, çocuk ve genel okuma kitapları alanında 2002 yılından beri Isparta’da üç  şubesi ile siz değerli okurların hizmetindedir.

2014 yılında internet üzerinden, farklı platformlarda 2. El kitap satışına başlayan kitabevimiz,  yeni kitapları da ilk elden okurlarına uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu taşımaktadır. Böylelikle kitabevimize üye olan okurlarımız dünyanın neresinde olurlarsa olsun, hem yeni hem de 2. El kitaplara rahatlıkla ulaşabilmekte, kitaplarımıza çeşitli indirimlerle sahip olabilmekte, yeni yayınlanan kitaplar  hakkında da öncelikli olarak bilgilendirilmektedirler.

Kitabevimiz kendi bünyesinde bulunan yaklaşık 250000 kitabın dışında, ülkemizde yayınlanan her türden yeni eseri sürekli takip etmekte, etkin tedarik ağı ile satışa sunduğu yeni ve 2. el yaklaşık 500.000 çeşit eser ile yelpazesini sürekli geniş tutma gayreti içindedir.